Отзывы о компании Stroy Life: стройматериалы по доступным ценам
- Эдуард Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Олексій З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Василь С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко і якісно відправили нема питань лиш шоб повернути або обміняти товар то забудьте не рекомендую
- Комментарий продавца
Доброго дня. Те що Ви вибрали не той колір моеї помилки не має. Я своєчасно відправила товар і належної якості. фото викраски є в описі. Обміняти товар Ви можете в тому випадку якщо товар просрочений, бракований . Ваш товар належної якості. Помилка Ваша.
- Комментарий продавца
- Дмитро Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Олег М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Катерина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Олексій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Денис К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв грунтовку та лазурь-антисептик бренда MGF але продавець погано запакував замовлення тому при доставці банки трохи відкрились і якась частина грунтовки і антисептика просто розлились на внутрішню упаковку в цілому це не сильно погано але не приємно.
- Комментарий продавца
Доброго дня. Я упаковую сама. Товар упакован був добре. Пупиркою, коробка з бумагою. За доставку я не можу нести відповідальність. Якщо щось трапляється з товаром ,то треба на нп писати скаргу ,і Вам все компенсують. Не розумію погану оцінку за те що я не відповідаю. Ви писали скаргу? Ви ще написали: Товар не відповідає опису!!Я не тот товар відправила????
- Комментарий продавца
- Діана Г.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
- Тетяна І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук та замовлення !!! Завжди раді бачити в нашому магазині. Мирного неба!!!.З повагою Stroy Lifе.
- Комментарий продавца
